راهنمای خرید اینترنتی فرش در زمان کرونا

راهنمای خرید اینترنتی فرش در زمان کرونا

یکشنبه 15 تیر 1399

با شروع ویروس کرونا و شیوع آن و لزوم قرنطینه خانگی، امکان خرید کالا به صورت مستقیم از مردم سلب شده است. از جمله این کالاها می توان به خرید فرش ماشینی اشاره کرد. شاید بعضی از مخاطبان ما بگویند لزومی به خرید فرش ماشینی در دوران کرونا نیست. اما در پاسخ به این عزیزان باید بگوییم از آنجایی که فرش جز کالاهای اساسی است قطعا عده ای به خرید فرش ماشینی (مثلا به عنوان فرش جهیزیه) در این روزها نیاز دارند به همین دلیل در این مقاله ما قصد داریم در ابتدا نحوه شیوع ویروس کرونا و لزوم قرنطینه خانگی را شرح دهیم و سپس در مورد روش و مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی توضیح خواهیم داد.

کرونا ویروس چیست و چگونه انتقال می یابد؟

کرونا نوعی ویروس است که باعث عفونت در بینی، سینوس ها، گلو و ... می شود. که با ایجاد مشکلاتی در دستگاه تنفسی فوقانی، باعث بروز بیماری مانند سرماخوردگی می شود که علائمی مانند آبریزش بینی، سرفه، گلو درد، تب و ... دارد. این ویروس سرعت انتقال بالایی داشته و سریعا از طریق تماس فرد آلوده به این بیماری به افراد دیگر منتقل می شود که  با توجه به شدت بیماری، هر شخص می تواند 18 تا 20 نفر دیگر را آلوده کند. از آنجایی که هنوز راه درمانی برای این بیماری کشف نشده است تنها راه جلوگبری از این ویروس رعایت بهداشت فردی و بیرون نرفتن از خانه است تا چرخه انتقال این بیماری قطع شود و ویروس میزبانی برای آلوده کردن پیدا نکند.
با توجه به توضیحاتی که در بالا ذکر شد لزوم خرید اینترنتی فرش مشخص شده است به همین دلیل در ادامه روش و مزایای خرید اینترنتی فرش را بیان می کنیم.

روش خرید اینترنتی فرش

برای خرید اینترنتی تنها به اینترنت، یک دستگاه گوشی هوشمند و یا رایانه دارید. با سرچ نوع فرش ماشینی که مدنظرتان است مواردی از انواع فرش ماشینی از شرکت های مختلف برایتان باز می شود که با انتخاب شرکت تولید کننده فرش ماشینی، به راحتی می توانید فرش خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال فرش ماشینی 1000 شانه شرکت فرش کاشی.

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی در دوران کرونا

 

با انتخاب فرش کاشان، صفحه شرکت فرش کاشی برای شما باز می شود. در صفحه باز شده در قسمت محصولات، انواع محصولات فرش کاشی برای شما نمایش داده می شود که می توانید فرش 1000 شانه شرکت فرش کاشی را انتخاب کنید.


 خرید اینترنتی فرش ماشینی در دوران کرونا

 

با انتخاب فرش 1000 شانه فرش کاشی، صفحه ای از انواع محصولات 1000 شانه شرکت کاشی برای شما نمایش داده می شود.


 خرید اینترنتی فرش ماشینی در دوران کرونا

 

با انتخاب طرح مورد نظر، صفحه محصول موردنظر برای شما باز شده و تمام اطلاعاتی که برای خرید یک فرش ماشینی لازم دارید از جمله رنگ، قیمت، متراژ فرش، جنس الیاف و ... قرار دارد.


 خرید اینترنتی فرش ماشینی در دوران کرونا

 

شما با انجام عملیات بالا به راحتی بدون اینکه از خانه خارج شوید و بدون صرف هزینه اضافی می توانید فرش خود را انتخاب کنید.

مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی

1- بیرون نرفتن از خانه و قطع کردن زنجیره انتقال ویروس کرونا
2- نبود محدودیت زمانی برای خرید فرش ماشینی، چرا که در هر ساعت شبانه روز امکان دسترسی به سایت فروشگاهی وجود دارد و می توانید سفارش خود را ثبت کرده و خرید خود را انجام دهید.
3- خرید از درگاه های اینترنتی و جابه جایی پول به صورت اینترنتی که راه دیگر جلوگیری از انتقال ویروس کرونا است.
4- مقایسه محصولات سایر فروشگاه ها و شرکت های فرش ماشینی در کمترین زمان و بدون صرف هزینه
5- حذف هزینه های حمل و نقل (ارسال فرش در شرکت فرش کاشی به صورت رایگان است)
6- قیمت ارزانتر نسبت به فروشگاه های سطح شهر (زیرا هزینه های اضافی مانند واسطه گری، هزینه های فروشگاه، هزینه های حمل و نقل و ... حذف می شود)
و ....
با توجه به تمام مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی که در بالا ذکر شد می توان نتیجه گرفت حتی خرید فرش ماشینی در دوران بعد از کرونا نیز به صرفه است.

با توجه به تمام توضیحاتی که در بالا اشاره شد، اما هنوز عده ای از انجام خرید اینترنتی می ترسند. چرا که با ورود فروشگاه های کلاهبردار به بازار خرید اینترنتی، نسبت به فروشگاه های اینترنتی معتبر نیز بدبین هستند. اما برای رفع ترس و برای داشتن یک خرید خوب موارد زیر را رعایت کنید.

1. از فروشگاه هایی خرید کنید که دارای اینماد الکترونیکی باشند.
2. فقط به هدف های تبلیغاتی اکتفا نکنید و تمام فروشگاه های اینترنتی را بررسی کنید تا فرشی با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری کنید.
3. فرش هایی خریداری کنید که در نخ خاب آن از الیاف اکریلیک هیت ست شده استفاده شده باشد.
4. بعضی از فروشگاه های اینترنتی از جمله شرکت فرش کاشی تنها مبلغ کمی را به عنوان بیعانه دریافت کرده و مابقی مبلغ را بعد از تحویل فرش ماشینی دریافت می کنند (برای جلوگیری از شیوع کرونا، با دستگاه های کارتخوان مابقی مبلغ دریافت می شود).
5. ضمانت نامه ای که فروشگاه های اینترنتی هنگام خرید فرش ماشینی، ارائه می کند (شرکت فرش کاشی محصولات خود را با ضمانت 3 ساله در اختیار مشتریان خود قرار می دهد)
تست دکوراسیونی که در سایت فرش کاشی تعبیه شده است به شما این امکان را می دهد تا با تست فرش مورد نظر خود در دکوراسیونی که به دکوراسیون منزل شما نزدیک تر است از خرید خود مطمئن شوید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی

عضویت در خبرنامه پیامکی