خرید مستقیم فرش

خرید مستقیم فرش

پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399

یکی از مهمترین عناصری که به زیبایی خانه کمک می کند، فرش است. فرش ها به دو دسته فرش ماشینی و دستبافت تقسیم می شوند که فرش دستبافت کیفیت بالاتری نسبت به فرش ماشینی دارد اما به علت هزینه بالایی که دارد، اکثر مردم فرش ماشینی را انتخاب می کنند. امروزه در سراسر کشور تولید کنندگان زیادی در زمینه فرش ماشینی وجود دارند که برای جلب رضایت مشتری راه های مختلفی را برای فروش درنظر گرفته اند. در شهر کاشان نیز به دلیل وجود تعداد زیادی از کارخانه های تولید فرش ماشینی، رقابت تنگاتنگی وجود دارد. شرکت فرش کاشی، واقع در شهرک سلیمان صباحی کاشان-آران و بیدگل، بهترین و راحت ترین روشی که برای فروش فرش ماشینی کاشان در نظر گرفته است، فروش به صورت مستقیم است. فروش به صورت مستقیم مزایایی دارد که در ادامه مقاله به آن پرداخته می شود.

در ابتدا باید توضیح دهیم منظور از فروش مستقیم فرش چیست و چه تفاوتی با فروش غیر مستقیم یا فروش از طریق فروشگاه های فرش ماشینی وجود دارد؟

منظور از فروش مستقیم، فروش بدون واسطه است یعنی فروش بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه، در صورتیکه با خرید از فروشگاه یا نمایشگاه های فرش ماشینی، باید هزینه های اضافی مانند قبوض انرژی فروشگاه، پرسنل فروشگاه و سودی که هدف صاحب فروشگاه از تاسیس آن بوده است را پرداخت کنید. پس مسلم است که هنگام خرید فرش ماشینی اکثر افراد ترجیح می دهند فرشی که طرح، نقشه و اندازه آن را پسندیده اند و دارای کیفیت مطلوب می باشد را بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه، خریداری کنند. در نتیجه تصمیم می گیرند خرید خود را به صورت مستقیم انجام دهند.

خرید مستقیم فرش

خرید مستقیم فرش به دو صورت خرید مستقیم از کارخانه و خرید اینترنتی انجام می شود.

خرید مستقیم از کارخانه

بعضی از افراد هنگام خرید فرش ماشینی علاوه بر اینکه انتظار دارند فرش با کیفیت خوب را با قیمت مناسب خریداری نمایند می خواهند کیفیت الیاف و جنس فرش را از نزدیک مورد بررسی قرار داده و با اطمینان کامل فرش را تهیه کنند. به همین دلیل به این افراد توصیه می شود روش اول خرید مستقیم، یعنی خرید فرش از کارخانه را انتخاب کنند. این افراد با مراجعه به کارخانه برند مورد نظر، فرش مورد نظر خود را انتخاب و خریداری می نمایند. این روش برای افرادی که به محل کارخانه نزدیک هستند مقرون به صرفه است. در غیر اینصورت می توانند از روش دوم خرید مستقیم استفاده کنند که مزایای زیادی دارد.

خرید اینترنتی فرش

در روش دوم خرید مستقیم، افراد می توانند با مراجعه به سایت کارخانه فرش مورد نظر، فرش خود را انتخاب کنند.
در فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی، تمام محصولات کارخانه با خصوصیات مختلف از جمله شانه، تراکم، رنگ بندی، جنس الیاف و ... معرفی شده است و شما می توانید به راحتی و با چند کلیک محصولات را مشاهده و فرش موردنظر خود را انتخاب کنید. حتی می توانید فرش خود را در دکورهای مختلف امتحان کنید تا از انتخاب خود مطمئن شوید. با این وجود اگر فرش را به صورت اینترنتی خریداری و تحویل گرفتید و از خرید خود از نظر طرح و رنگ و ... رضایت نداشتید، می توانید فرش را مرجوع کنید.

نکته:

گاها با بعضی از افراد مواجه می شویم که می گویند فرشی از فروشگاه های فیزیکی با قیمتی ارزان از فروشگاه اینترنتی خریداری نموده ایم. یکی از دلایل ارزان بودن این فرش ها، می تواند جنس الیاف به کار رفته در فرش باشد و یا اینکه بعضی از فروشندگان فرش های درجه دو را به عنوان درجه یک می فروشند. پس حتما هنگام خرید به تناسب قیمت و کیفیت توجه کنید و یا دانش خود را در مورد ویژگی هایی که روی کیفیت فرش تاثیر می گذارند، افزایش دهید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی

عضویت در خبرنامه پیامکی